Producenci
DDR5 64GB PC 6000 CL28 G.Skill ZESTAW (2x32GB) 64-RS5K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
Gwarancja 24 miesiące