Producenci
Corsair Vengeance RGB CMH64GX5M2D6000C40 moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Korekcja ECC | Nie |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 150 g |
Gwarancja 24 miesiące