Producenci
DEDRA DED7758 przenośna szlifierka Szlifierka do suchej zabudowy 1500 RPM Czarny, Niebieski, Biały 710 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ szlifierki | Szlifierka do suchej zabudowy |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Silnik | Matowe |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 710 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Szerokość produktu | 1650 mm |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 22,5 cm |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 600 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1500 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość papierów ściernych | 6 |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Walizka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Moc | 710 W |
Gwarancja 24 miesiące