Producenci
DEFENDER GŁOŚNIKI ROCKET 2.0 6W LED USB CZARNE 65094
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wydajność | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | PC |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głośniki | |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Położenie głośnika | Satelitarny |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
Gwarancja 24 miesiące