Producenci
DEFENZO ŁADOWARKA DO AUT ELEKTRYCZNYCH WALLBOX HOME AC11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc | |
| Natężenie | 16 A |
| Napięcie wejściowe | 380 - 450V |
| Regulacja mocy | Automatyczny/ręczny |
| Moc | 11000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 8,9 g |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Ochrona | |
| Cechy szczególne | Do użytku na zewnątrz i wewnątrz |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość kart RFID w zestawie | 1 |
| Certyfikaty | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS05: Substancje korodujące metale |
Gwarancja 24 miesiące