Producenci
DEFENZO ŁADOWARKA DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH WALLBOX HOME AC11 SMART
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 |
| Cechy | |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowane WiFi | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 55 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc | |
| Natężenie | 16 A |
| Napięcie wejściowe | 380 - 450V |
| Regulacja mocy | Automatyczny/ręczny |
| Moc | 11000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Ochrona | |
| Cechy szczególne | Do użytku na zewnątrz i wewnątrz |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość kart RFID w zestawie | 1 |
| Certyfikaty | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem Korozja |
Gwarancja 24 miesiące