Producenci
DEFENZO SPIRO KABEL DO ŁADOWANIA SAMOCHODU AC11 10M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc | |
| Moc | 11000 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe | 380 - 420 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Długość kabla | 10 m |
| Ochrona | |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Cechy szczególne | Do użytku na zewnątrz i wewnątrz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj kabel w suchym miejscu. Upewnij się, że kabel jest prawidłowo podłączony przed rozpoczęciem ładowania. Unikaj eksponowania kabla na nadmierne ciepło lub ogień. |
Gwarancja 24 miesiące