Producenci
DEFENZO ładowarka do aut elektrycznych AC22 SMART
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 |
| Cechy | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 55 °C |
| Moc | |
| Regulacja mocy | Automatyczny/ręczny |
| Napięcie wejściowe | 400 V |
| Natężenie | 10 - 32 A |
| Moc | 22000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Ochrona | |
| Stopień ochrony IK | IK10 |
| Cechy szczególne | Do użytku na zewnątrz i wewnątrz |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość kart RFID w zestawie | 1 |
| Certyfikaty | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące