Producenci
DELL 960GB SSD SATA Read Intensive ISE 6Gbps 512e 2.5inch w/3.5inch Brkt Cabled CUS Kit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Bity na sektor | 512e |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Dane opakowania | |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy