Producenci
DELL AB614353 moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz Korekcja ECC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące