Producenci
DELL AC027075 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz Korekcja ECC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące