Producenci
DELL Classic+ torba na notebooka 45,7 cm (18") Aktówka Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Kompatybilność z marką | DELL |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 45,7 cm (18") |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 424 x 292 x 38 mm |
| Waga produktu | 800 g |
Gwarancja 24 miesiące