Producenci
DELL DOCK Stacja dokująca WD19 + zasilacz 180W UŻYWANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zasilanie | 180 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 585 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Home Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 6 miesięcy