Producenci
DELL DOCK Stacja dokująca WD19S + zasilacz 130W UŻYWANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy | Produkt używany |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Zasilanie | 130 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 585 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 5120 x 2880 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Home |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane i serwisowane przez wykwalifikowany personel. Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. Upewnij się, że urządzenie jest podłączone do właściwego źródła zasilania. |
Gwarancja 6 miesięcy