Producenci
DELL E2222H 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 19 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12,1 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 504,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 384,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 171 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,26 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 504,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 295,4 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,28 cm |
| Waga (z podstawą) | 2,59 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 1,28 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,6 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,69 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dane opakowania | |
| Przewody | VGA DisplayPort Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,14 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,249 x 0,241 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 21,4" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Gęstość pikseli | 103 ppi |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 54,48 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,9 cm |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26 cm |
| Typ podświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Kensington Lock | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDMI | Nie |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące