Producenci
DELL ECOLOOP URBAN BACKPACK 14-16 CP4523B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Maksymalna wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Typ obudowy | Plecak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 20 l |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące