Producenci
DELL Inspiron 14 5418 i7-11390H 16GB 1TB SSD 14" FHD (NVD GF MX450) Win11home
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne wyższe TDP | 35 W |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 28 W |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Model procesora | i7-11390H |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR5 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce MX450 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Platynowy |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,34 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 321,3 mm |
| Głębokość produktu | 213,8 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,71 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,8 cm |
| Waga produktu | 1,44 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | WVA |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gęstość pikseli | 157 ppi |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,16 x 0,16 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Technologia Thunderbolt | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 4 h |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Waga baterii/akumulatora | 230 g |
| Napięcie baterii | 15 V |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px 0,92 Mpix |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Klawiatura niemiecka, polskie naklejki do spolszczenia klawiatury dołączone |