Producenci
DELL LATITUDE 5300 2w1 i5-8365U 16GB 256GB SSD 13,3" FHD(dotyk) (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-8365U |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba wątków | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Układ | Clamshell |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 207,5 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,69 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,93 cm |
| Szerokość produktu | 305,7 mm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11n |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| PowerShare | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
Gwarancja 6 miesięcy