Producenci
DELL LATITUDE 5400 i5-8250U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro (US QWERTY) + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-8250U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,69 kg |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Głębokość produktu | 229 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,3 cm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | TFT |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Waves |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Format sygnału przedniego aparatu | 720p |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawisze Windows | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura US QWERTY |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 6 miesięcy