Producenci
DELL LATITUDE 5420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Proces litograficzny | 10 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Nazwa kodowa procesora | Tiger Lake |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 8 |
| Taktowanie procesora | 3,00 GHz |
| Gniazdo procesora | BGA 1449 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-1185G7 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,69 kg |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Głębokość produktu | 212 mm |
| Wysokość produktu | 19,3 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Klawiatura QWERTY Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy