Producenci
DELL LATITUDE 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 12 MB |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | i5-1245U |
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,93 cm |
| Głębokość produktu | 212 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,09 cm |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Klawiatura US QWERTY Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | WVA |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Poważne zagrożenie dla zdrowia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska Drażniące lub szkodliwe GHS07: Substancje drażniące Zagrożenie dla środowiska GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
Gwarancja 6 miesięcy