Producenci
DELL LATITUDE 5450 i5-1335U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro (US QWERTY) + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | i5-1335U |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 1,91 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,1 cm |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość produktu | 212 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ gniazda zamka kabla | Klin |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| PowerShare | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | Klawiatura US QWERTY Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Gwarancja 6 miesięcy