Producenci
DELL LATITUDE 5480 i5-6300U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 3 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 szóstej generacji |
| Model procesora | i5-6300U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 520 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 23,2 mm |
| Szerokość produktu | 334,9 mm |
| Głębokość produktu | 231,1 mm |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 50 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | WLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Nie |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |