Producenci
DELL LATITUDE 5480 i5-7440HQ 8GB 256GB SSD 14" FHD (930MX) Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Model procesora | i5-7440HQ |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 520 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Szerokość produktu | 334,9 mm |
| Wysokość produktu | 23,2 mm |
| Głębokość produktu | 231,1 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 50 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Gwarancja 6 miesięcy