Producenci
DELL LATITUDE 5500 i5-8265U 16GB 256GB SSD 15" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-8265U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,82 kg |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,2 cm |
| Wysokość (z przodu) | 2,03 cm |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Szlachetny |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy