Producenci
DELL LATITUDE 5500 i7-8665U 16GB 256GB SSD 15" FHD(dotyk) (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 8 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i7-8665U |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 2,2 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,03 cm |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Waga produktu | 1,82 kg |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ac 802.11g 802.11n 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura US QWERTY Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy