Producenci
DELL LATITUDE 5501 i5-9400H 16GB 512GB SSD 15,6" FHD(MX150) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 9th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-9400H |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA® GeForce® MX150 |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 2,19 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,45 cm |
| Waga produktu | 1,88 kg |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11 ac 802.11g 802.11n |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Gwarancja 6 miesięcy