Producenci
DELL LATITUDE 5501 i7-9850H 16GB 512GB SSD 15,6" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i7-9850H |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Generacja procesora | 9th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA® GeForce® MX150 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,88 kg |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,45 cm |
| Wysokość (z przodu) | 2,19 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość przekątnej ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Format sygnału przedniego aparatu | 720p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Specyficzne cechy | Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |