Producenci
DELL LATITUDE 5510 i5-10210U 16GB 256GB SSD 15" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Model procesora | i5-10210U |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,82 kg |
| Wysokość (z przodu) | 2,1 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,24 cm |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | DualPoint |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy