Producenci
DELL LATITUDE 5510 i7-10610U 16GB 512GB SSD 15" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,3 GHz |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-10610U |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 2,1 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,24 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Waga produktu | 1,82 kg |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 141 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Waves |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat WiFi | Tak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 4 h |
| Waga baterii/akumulatora | 340 g |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 7,6 V |
| Pojemność baterii | 68 Wh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | DualPoint |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT Gold |