Producenci
DELL LATITUDE 5511 i5-10400H 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-10400H |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 2,25 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,49 cm |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Waga produktu | 1,89 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy