Producenci
DELL LATITUDE 5511 i5-10400H 8GB 256GB SSD 15,6" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-10400H |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,25 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,49 cm |
| Waga produktu | 1,89 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | TFT |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Waves |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdo smartcard | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Czas ładowania | 1 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px 5 Mpix |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku |