Producenci
DELL LATITUDE 5511 i7-10850H 16GB 512GB SSD 15,6" FHD(MX150) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 2,7 GHz |
| Model procesora | i7-10850H |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 2,49 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,25 cm |
| Waga produktu | 1,89 kg |
| Szerokość produktu | 359,1 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ matrycy | TFT |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy