Producenci
DELL LATITUDE 5520 i5-1135G7 16GB 256SSD 15,6" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,99 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,21 cm |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Ochrona | |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy