Producenci
DELL LATITUDE 5520 i5-1145G7 16GB 256SSD 15,6" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 8 MB |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-1145G7 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,21 cm |
| Głębokość produktu | 236,2 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,99 cm |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11 ac 802.11g 802.11n |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | TFT-LCD |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | N |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy