Producenci
DELL LATITUDE 5521 i5-11500H 16GB 256GB SSD 15,6" FHD Win11pro (US QWERTY) + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Model procesora | i5-11500H |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 2,4 cm |
| Wysokość (z przodu) | 2,27 cm |
| Głębokość produktu | 233,3 mm |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne Poważne zagrożenie dla zdrowia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska Zagrożenie dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
Gwarancja 6 miesięcy