Producenci
DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 256GB SSD 15" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-1245U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Głębokość produktu | 233,3 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,21 cm |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,08 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | WVA |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura US QWERTY |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy