Producenci
DELL LATITUDE 5531 i7-12800H 32GB 512GB SSD 15" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Model procesora | i7-12800H |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 2,4 cm |
| Wysokość (z przodu) | 2,27 cm |
| Szerokość produktu | 357,8 mm |
| Głębokość produktu | 233,3 mm |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy