Producenci
DELL LATITUDE 5570 i5-6300HQ 8GB 256GB SSD 15" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz 2,4 GHz |
| Cache procesora | 6 MB |
| Model procesora | i5-6300HQ |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 252,6 mm |
| Wysokość produktu | 24,6 mm |
| Waga produktu | 2,35 kg |
| Szerokość produktu | 377,1 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ matrycy | TN |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC SD SDXC SDHC |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze dokowania | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
Gwarancja 6 miesięcy