Producenci
DELL LATITUDE 5580 i5-6300U 16GB 256GB SSD 15,6" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 4 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Model procesora | i5-6300U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Cache procesora | 3 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 377,1 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,38 cm |
| Waga produktu | 1,98 kg |
| Głębokość produktu | 252,6 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3235 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Gwarancja 6 miesięcy