Producenci
DELL LATITUDE 5580 i5-6440HQ 16GB 256GB SSD 15,6" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i5-6440HQ |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon HD 530 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z przodu) | 2,38 cm |
| Szerokość produktu | 377,1 mm |
| Głębokość produktu | 252,6 mm |
| Waga produktu | 1,98 kg |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3235 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Specyficzne cechy | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek |