Producenci
DELL LATITUDE 5590 i5-7300U 8GB 256GB SSD 15,6" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Cache procesora | 3 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Model procesora | i5-7300U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba wątków | 4 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11 ac 802.11g 802.11n |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość głośników | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
Gwarancja 6 miesięcy