Producenci
DELL LATITUDE 5590 i5-8250U 8GB 256GB SSD 15,6" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Model procesora | i5-8250U |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Nie |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11n 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Cechy sieci | Gigabit Ethernet, WLAN |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |