Producenci
DELL LATITUDE 5590 i5-8350U 16GB 256GB SSD 15,6" FHD(MX130) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 6 MB |
| Model procesora | i5-8350U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA® GeForce® MX130 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Nie |
| Sieć | |
| Cechy sieci | Gigabit Ethernet, WLAN |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11n 802.11b |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora System jest preinstalowany na dysku Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |