Producenci
DELL LATITUDE 5590 i7-8650U 16GB 256GB SSD 15,6" FHD Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Model procesora | i7-8650U |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Nie |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11n 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Cechy sieci | Gigabit Ethernet, WLAN |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Gwarancja 6 miesięcy