Producenci
DELL LATITUDE 5591 i7-8850H 16GB 1TB SSD 15,6" FHD (dotyk + GeForce MX130) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i7-8850H |
| Cache procesora | 9 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba wątków | 12 |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA® GeForce® MX130 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 376 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,06 cm |
| Głębokość produktu | 250,7 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,43 cm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | TFT |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Waves |
| Moc głośnika | 2 W |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MS PRO SD Memory Stick (MS) SDXC MS XC-HG Duo MS Pro-HG SDHC MS Pro-HG Duo |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Gniazdo smartcard | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,92 Mpix 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Format sygnału przedniego aparatu | 720p |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku |
| Zasilacz sieciowy | Tak |