Producenci
DELL LATITUDE 7210 2w1 i5-10310U 16GB 512GB SSD 12" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i5-10310U |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Czarny Srebrny |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 935 g |
| Szerokość produktu | 292 mm |
| Głębokość produktu | 208,8 mm |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 12,3" |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdo smartcard | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
Gwarancja 6 miesięcy