Producenci
DELL LATITUDE 7300 i5-8365U 16GB 256GB SSD 13,3" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-8365U |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 1,84 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,74 cm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Szerokość produktu | 306,5 mm |
| Głębokość produktu | 206,9 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 6 miesięcy