Producenci
DELL LATITUDE 7300 i5-8365U 16GB 512GB SSD 13,3" FHD(dotyk) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i5-8365U |
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Gniazdo procesora | BGA 1528 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Carbon Fiber |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 206,9 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,74 cm |
| Szerokość produktu | 306,5 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,84 cm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Podwójny ekran | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Producent głośników | Waves |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Waga baterii/akumulatora | 270 g |
| Kamera | |
| Format sygnału przedniego aparatu | 720p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px 0,92 Mpix |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Klawiatura spolszczona przy pomocy naklejek System jest preinstalowany na dysku Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |