Producenci
DELL LATITUDE 7320 2in1 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 13,3" FHD(touch) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-1145G7 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3733 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,39 kg |
| Głębokość produktu | 199,5 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,64 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,86 cm |
| Szerokość produktu | 306,5 mm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | WVA |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL System jest preinstalowany na dysku Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
Gwarancja 6 miesięcy